Art-ceramics Number of items: 199
3331748
12132
524
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3285184
12133
524
Art-ceramics
Cseh design váza, jelzett, m: 24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3405932
12134
524
3200
Art-ceramics
Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura virággal, jelzett, kis kopással, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3056460
12135
524
15000
Art-ceramics
Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 36,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3390213
12136
524
3200
Art-ceramics
Iparművész kerámia, Mázas kerámia, j.n. d: 11 cm, m:10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3386949
12137
524
Art-ceramics
LK szignóval iparművész kínáló, d: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3391739
12138
524
3400
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3391737
12139
524
Art-ceramics
Borsódy Ágnes (1936-): Szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3264233
12140
524
Art-ceramics
Német kerámia váza. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3391749
12141
524
3200
Art-ceramics
Ugrasztott mázas iparművész dísztál, jelzés nélkül, terv: Várdeák Ildikó, kis kopással, 22x20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3264231
12142
524
Art-ceramics
Német kerámia váza. mázas kerámia, jelzett, hibátlan 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3391750
12143
524
Art-ceramics
Iparművész szárazvirág váza, kis sérüléssel, h: 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house