Art-ceramics

Number of items: 199

Zákány Eszter (1943-2006): Fokhagyma- és paprikafűző nő. Mázas kerámia falitál, jelzett, Iparművészeti Vállalatos zsűri címkével, paprikán kis sérüléssel, d: 26,5 cm
12000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Szűrő. Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, felületi sérüléssel, repedésvonallal, d: 32 cm
12001.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kancsó virágmintával. Apátfalva, 19. sz. második fele, sérüléssel, felületi hibával, m: 18 cm
12002.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Morvay Zsuzsa (1946-): Víziló alakos asztaldísz, mázas kerámia jelzett, kis pattogzással,14x13 cm
12003.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Gránit modernista horoszkóp mintás virágtartó edény. Terv.: Zahajszky László. Mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d: 31 cm, m: 16,5 cm
12004.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figura. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm /// Az eleinte még "Félénk vadász" névre keresztelt figura a Hummel legelső darabjai közé tartozik, melyet 6-os formaszáma is jelez. A figurát Arthur Möller tervezte, a TMK1-es szériából származó darabok pedig különösen ritkának számítanak.  ///  1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figurine. Marked, in flawless condition, height: 12.5 cm /// Initially titled "Timid Hunter," this figure is among the very first Hummel pieces, as indicated by its form number 6. The figurine was designed by Arthur Möller, and examples from the TMK1 series are considered especially rare.
12005.

1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figura. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm /// Az eleinte még "Félénk vadász" névre keresztelt figura a Hummel legelső darabjai közé tartozik, melyet 6-os formaszáma is jelez. A figurát Arthur Möller tervezte, a TMK1-es szériából származó darabok pedig különösen ritkának számítanak.

///

1935-1949 Hummel "Sensitive Hunter" figurine. Marked, in flawless condition, height: 12.5 cm /// Initially titled "Timid Hunter," this figure is among the very first Hummel pieces, as indicated by its form number 6. The figurine was designed by Arthur Möller, and examples from the TMK1 series are considered especially rare.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Dr. Rank Rezső: Támaszkodó női akt. cca 1920-1935, restaurált, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 34,5 cm
12006.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): figurális gyertyatartó. Jelzett, minimális kopással, m: 20,5 cm
12007.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
12008.

Available for bidding
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50
Minimum bid:
420 000 HUF
420 000 500 000 550 000
Virágos art deco Mikado váza Boch &amp; Fréres, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett plasztikus, aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm   Floral art deco Mikado vase Boch &amp; Fréres, Belgium circa 1920. Decorative design: Raymond Chevallier. Hand-painted plastic, gilded, marked, flawless 24 cm
12009.

Virágos art deco Mikado váza Boch & Fréres, Belgium cca 1920. Dekorterv: Raymond Chevallier. Kézzel festett plasztikus, aranyozott, jelzett, hibátlan 24 cm

Floral art deco Mikado vase Boch & Fréres, Belgium circa 1920. Decorative design: Raymond Chevallier. Hand-painted plastic, gilded, marked, flawless 24 cm

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Villeroy &amp; Boch bólés készlet plasztikus ördög-figurás díszítéssel. Art deco, ca 1920.. Kínáló d:37 cm + 6 pohár. Kézzel festett, egyik pohár repedt. Villeroy &amp; Boch punch set with plastic devil figure decoration. Art deco, ca 1920.. Serving dish d:37 cm + 6 glasses. Hand painted, one glass is cracked.
12010.

Villeroy & Boch bólés készlet plasztikus ördög-figurás díszítéssel. Art deco, ca 1920.. Kínáló d:37 cm + 6 pohár. Kézzel festett, egyik pohár repedt.
Villeroy & Boch punch set with plastic devil figure decoration. Art deco, ca 1920.. Serving dish d:37 cm + 6 glasses. Hand painted, one glass is cracked.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete alapon vöröscsíkos kínáló. Jelzett, hibátlan, 20x19,5 cm
12011.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF