Art-ceramics Number of items: 199
3513914
12024
524
Art-ceramics
Szent László. Mázas kerámia kép, kis pattogzással, d: 27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3512473
12025
524
Art-ceramics
Népi kerámia házi áldás falidísz, d: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3515589
12026
524
Art-ceramics
Bay Kermaik art deco ékszertartó edény, jelzett, hibátlan, 10x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3513103
12027
524
Art-ceramics
Morvay Zsuzsa (1946-): Vasaló alakos asztaldísz, mázas kerámia jelzett, kis kopással,,14x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3517681
12028
524
Art-ceramics
Tófej hasábváza, minimális kopással, m: 31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3521886
12029
524
Art-ceramics
Német retro narancsmázas váza, hibátlan, m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3517364
12030
524
15000
Art-ceramics
Nagyméretű népi kerámia padlóváza, kis felületi kopásokkal, m:74 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3518830
12031
524
Art-ceramics
Arab mázas kerámia falitál, jelzett, d: 31,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3517924
12032
524
Art-ceramics
Fedeles tárolóedény, hibátlan, m: 14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513094
12033
524
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi miskakancsó, jelzett, mázkopással, m: 31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3512477
12034
524
Art-ceramics
Banános doboznyi népi kerámia tárgy, közte nagyobb méretű falitálakkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3516926
12035
524
Art-ceramics
Kancsó. Dunántúl, 20. sz. első harmada, repedéssel, m: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house