Art-ceramics

Number of items: 199

Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, kopással, m: 24 cm
12072.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 22 cm
12073.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 16 cm
12074.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
1939-1949 Hummel "The Flutist" figura. Jelzett, ujja sérült, m: 12,5 cm
12075.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vintage német asztaldísz, hibátlan, 31x10 cm
12076.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kerámia váza, jelzett, art deco, hibátlan 16 cm
12077.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dél-Alföldi miskakancsó, kis kopással, m: 33,5 cm
12078.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Idea Intézet design váza, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
12079.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Iparművész fedeles edény, jelzett, minimális kopással, d: 12 cm
12080.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Iparművész vérvörös falitál, d: 20 cm
12081.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2 db pálinkás butéla, feliratos. Kézzel festett kis sérülésekkel 22, 30 cm
12082.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Iparművészeti Vállalat címkés váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12083.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF