Art-ceramics
Number of items: 199
3494113
12072
524
5500
Art-ceramics
Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, kopással, m: 24 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3501409
12073
524
Art-ceramics
Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 22 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499484
12074
524
3800
Art-ceramics
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 16 cm
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3497277
12075
524
Art-ceramics
1939-1949 Hummel "The Flutist" figura. Jelzett, ujja sérült, m: 12,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3499524
12076
524
4200
Art-ceramics
Vintage német asztaldísz, hibátlan, 31x10 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3499328
12077
524
Art-ceramics
Kerámia váza, jelzett, art deco, hibátlan 16 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3497006
12078
524
Art-ceramics
Dél-Alföldi miskakancsó, kis kopással, m: 33,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3499519
12079
524
5500
Art-ceramics
Idea Intézet design váza, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3482739
12080
524
Art-ceramics
Iparművész fedeles edény, jelzett, minimális kopással, d: 12 cm
Available for bidding
800 900 1 000
3476343
12081
524
Art-ceramics
Iparművész vérvörös falitál, d: 20 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3475322
12082
524
Art-ceramics
2 db pálinkás butéla, feliratos. Kézzel festett kis sérülésekkel 22, 30 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3481306
12083
524
3400
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat címkés váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m