Art-ceramics
Number of items: 199
3455988
12096
524
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzés nélkül, alján mázhibával, m: 19,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3455984
12097
524
Art-ceramics
Retro német füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3464323
12098
524
5500
Art-ceramics
Iparművész ritka méretű ikebana, Komlós Miklós terve alapján, jelzett, hibátlan, 25x23 cm
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3455945
12099
524
3400
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri 4 darab vintage tárgy, közte 2 darab váza, m: 22 cm alatt
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3455983
12100
524
3200
Art-ceramics
Iparművész design váza, kis sérüléssel, m: 20 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3462450
12101
524
Art-ceramics
Mihály Béla tűzpiros váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 20,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3455990
12102
524
5500
Art-ceramics
cca 1970, Német csorgatott lüsztermázas váza. Jelzett, m: 24 cm
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3438667
12103
524
Art-ceramics
Városlődi kerámia "Szekszárdi emlék" feliratú mázas kerámia mini korsó és edény jelzett, d: 5, 13 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3318436
12104
524
Art-ceramics
Iparművész teás kiöntő, szűrővel, jelzett, hibátlan, méret: 16x10 cm, m: 8,5 cm.
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3464345
12105
524
Art-ceramics
Retro német padlóváza, szájánál mázrepedéssel, m: 41,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3440165
12106
524
Art-ceramics
Iparművész, jelzett kerámia váza. Terv.: Várdeák Ildikó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3440392
12107
524
7500
Art-ceramics
Roszik Vilma modern váza. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m