Art-ceramics

Number of items: 199

Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzés nélkül, alján mázhibával, m: 19,5 cm
12096.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Retro német füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12097.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Iparművész ritka méretű ikebana, Komlós Miklós terve alapján, jelzett, hibátlan, 25x23 cm
12098.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Bodrogkeresztúri 4 darab vintage tárgy, közte 2 darab váza, m: 22 cm alatt
12099.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Iparművész design váza, kis sérüléssel, m: 20 cm
12100.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Mihály Béla tűzpiros váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 20,5 cm
12101.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1970, Német csorgatott lüsztermázas váza. Jelzett, m: 24 cm
12102.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Városlődi kerámia "Szekszárdi emlék" feliratú mázas kerámia mini korsó és edény jelzett, d: 5, 13 cm
12103.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iparművész teás kiöntő, szűrővel, jelzett, hibátlan, méret: 16x10 cm, m: 8,5 cm.
12104.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Retro német padlóváza, szájánál mázrepedéssel, m: 41,5 cm
12105.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Iparművész, jelzett kerámia váza. Terv.: Várdeák Ildikó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
12106.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Roszik Vilma modern váza. Jelzett, minimális kopással, m: 22,5 cm
12107.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF