Art-ceramics Number of items: 199
3386543
12144
524
Art-ceramics
Korsó. cca 19. sz. második fele, Sóvidék, sérült, restaurált, m: 33 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3377714
12145
524
Art-ceramics
Kerámia korsó II. Rákóczi Ferenc képmásával festve, m: 13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3371851
12146
524
500
Art-ceramics
Bodrogkeresztúr iparművészeti mázas kerámia ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3371856
12147
524
500
Art-ceramics
Iparművészeti vörösmázas váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
2927544
12148
524
500
Art-ceramics
Iparművészeti retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3373134
12149
524
3200
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3359412
12150
524
Art-ceramics
Mezőcsáti szőlőmintás boroskancsó, mázkopással, m: 21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3354296
12151
524
Art-ceramics
Skorpió horoszkópos kerámia kályhacsempe, 24x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3355468
12152
524
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi szálváza, kis gyári mázhibával, m: 29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3359427
12153
524
Art-ceramics
Tiszafüredi kancsóváza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3359455
12154
524
Art-ceramics
Német váza, lemázolt, számozott, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3182229
12155
524
4200
Art-ceramics
Retro német indigómázas váza. Jelzett, m: 23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house