Art-ceramics
Number of items: 199
3516700
12036
524
Art-ceramics
Retro 3 részes arcmintás fűszerkínáló szett, m: 9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519165
12037
524
Art-ceramics
Original Singer Engel, jelzett, m: 15 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3519558
12038
524
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Majolika mesemintás gyermekpohár, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3512441
12039
524
Art-ceramics
Józsa János Korond madármintás falitál, jelzett, kis mázkopással, d: 36 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3512069
12040
524
3200
Art-ceramics
Alföldi vizeskorsó, kis mázkopással, m: 19 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3517678
12041
524
Art-ceramics
Zöldmázas iparművész váza, hibátlan, 17x14 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516920
12042
524
4200
Art-ceramics
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 21x16 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3517673
12043
524
Art-ceramics
Tál. Erdély, 19. sz. vége, mázhibával, d: 23,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514940
12044
524
Art-ceramics
Meissen kerámia plakett Johann Friedrich Böttger arcképével, jelzett, tokban, d: 6,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3516918
12045
524
4200
Art-ceramics
Ikebana váza. Komlós Testvérek terve alapján. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 17x15 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3517779
12046
524
Art-ceramics
Teimel Óbánya fali dísztányér, jelzett, d:29 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516925
12047
524
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 21 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m