Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3460458
31693
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Máté István (1952-) 1988. "Tápé 850. évfordulójára / Thapay 1138 - Tápé 1988 " kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460279
31694
524
Numismatics
Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani. " bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF HP 3539. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3438432
31695
524
Numismatics
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3436839
31696
524
5500
Numismatics
Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16. " kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989 " two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3438458
31697
524
Numismatics
Nagy István János (1938- ) DN "Kiss Ferenc lelkész - A Debreceni Tudományegyetem első rektora / A református szeretetszövetség alapítója emlékére 1931. X. 31. " kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU fo. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3435262
31698
524
Numismatics
Nagy József (1931-) 1989. "Benda Kálmán születésének 75. évfordulójára - Debreceni barátai 1989. / Bocsai hadi népe " kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (91mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3478992
31699
524
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH9 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438224
31700
524
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3407907
31701
524
Numismatics
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Miguel de Cervantes Saavedra 1547-1616 " egyoldalas, nagyméretű öntött bronz plakett (~160mm) T:AU, hátoldalán falra akasztáshoz fúrt lyukakkal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3460875
31702
524
Numismatics
Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére " bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina HP 3777 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
2112333
31703
524
50000
Numismatics
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3518929
31704
524
Numismatics
Pataky Béla (1932-) DN "MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Szolnok Megyei Szervezete " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house