Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

Máté István (1952-) 1988. "Tápé 850. évfordulójára / Thapay 1138 - Tápé 1988" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31693.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF HP 3539.
31694.

Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett (79x57mm) T:AU,XF
Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronze commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU,XF
HP 3539.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1974. "Békéscsaba 1944-1974" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU
31695.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU
31696.

Nagy István János (1938-) 1989. "Budapest / Budapesti Egyetem - Üzleti Világtanács - IBUSZ (Idegenforgalmi, Beszerzési, Utazási és Szállítási Részvénytársaság) 1989.09.10-16." kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (95mm) T:AU
Hungary 1989. "Budapest / Budapest University - World Business Council - IBUSZ Hungarian Travel Company 10-16.09.1989" two-sided bronze commemorative medallion in decorative case. Sign.: "NJ" (István János Nagy), (95mm) C:AU

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Nagy István János (1938- ) DN "Kiss Ferenc lelkész - A Debreceni Tudományegyetem első rektora / A református szeretetszövetség alapítója emlékére 1931. X. 31." kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU fo.
31697.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Nagy József (1931-) 1989. "Benda Kálmán születésének 75. évfordulójára - Debreceni barátai 1989. / Bocsai hadi népe" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (91mm) T:AU
31698.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH9
31699.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH9

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György 1747-1811 / Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31700.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Miguel de Cervantes Saavedra 1547-1616" egyoldalas, nagyméretű öntött bronz plakett (~160mm) T:AU, hátoldalán falra akasztáshoz fúrt lyukakkal
31701.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére" bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina HP 3777
31702.

Orbán Antal (1887-1940) 1921. "Erdősi Károly Ezüstmiséje Emlékére" bronz emlékplakett (64x44mm) T:AU patina
HP 3777

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
31703.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Pataky Béla (1932-) DN "MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Szolnok Megyei Szervezete" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:XF
31704.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF