Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

DN Esztergom "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS" III. Béla esztergomi pecsétnyomójának egyoldalas fém emlékplakettje (~65-67mm) T:AU patina
31825.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN Faluképet ábrázoló, egyoldalas, kisméretű bronz emlékérem (70mm) T:AU hátoldalon ragasztónyom
31826.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU
31827.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vegyes, 7db-os emlékplakett és egy kitüntetés tétel, közte: 1977. "Munkásőrség" plakett (2xklf) + "Kiváló Kisiparos" plakett kitűzővel + Vincze Dénes (1914-1972) "Szocreál tudomány témájú" (3db) aranyozott bronz, ezüstözött bronz, bronz plakett + 1970. "Belügyminisztérium sportbajnokság" plakett + 1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, mindegyik műanyag tokban T:vegyes
31828.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Vegyes ~36db-os magyar- és külföldi porcelán / kerámia emlékérem vagy plakett tétel dobozban, javarészben az 1970-es évekből, közte Spanyolország 1982. "Naranjito" az 1982-es spanyolországi Világbajnokság kabaláját ábrázoló egyoldalas kerámia emlékérem (115mm) + 1975. "DV. Hengerművek 1960-1975" egyoldalas, hátoldalán jelzett "Hollóháza" kerámia emlékérem tokban (170mm) + 1984. "Országos Fotóművészeti Alkotótelep - Gyula" egyoldalas kerámia emlékérem (~100x100mm) + DN "Túristvándi Vízimalom" egyoldalas kerámia emlékérem tokban (120mm) + DN "Sopron Tűztorony" egyoldalas kerámia emlékérem (120mm) + 4db bélyegalakú mázas porcelán plakett, stb. Javarészben jelzett "Hollóháza" emlékérmek, de közte minimum 1db "Zsolnay" is T:~AU,XF
31829.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF