Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
31729.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE4

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
31730.

Adamo ZE4

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31731.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31732.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina Adamo ZE5
31733.

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina
Adamo ZE5

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF,VF,patina
31734.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Szigeti Magda (1947-) 1968. "Dr. Rédey István 1898-1968" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (83x122mm) T:XF
31735.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szlávics László, Ifj. (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában T:PP Hungary ND "Holy Crown" partially gilt Ag medallion, hallmarked on the edge, in capsule Sign: László Szlávics Jr. C:PP
31736.

Szlávics László, Ifj. (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában T:PP
Hungary ND "Holy Crown" partially gilt Ag medallion, hallmarked on the edge, in capsule Sign: László Szlávics Jr. C:PP

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Szlávits László, Ifj. (1959-) DN "Aulich Lajos" egyoldalas bronz érem (39mm) T:AU
31737.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SH1
31738.

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU
Adamo SH1

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina Adamo SH1
31739.

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina
Adamo SH1

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (35g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1
31740.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF