Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3480323
31729
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480325
31730
524
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480685
31731
524
Numismatics
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480689
31732
524
Numismatics
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 " kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479421
31733
524
Numismatics
Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" (3x) ezüstpatinázott, bronz és aranyozott bronz kétoldalas emlékérem szett T:AU patina Adamo ZE5 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3375039
31734
524
Numismatics
Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF,VF,patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3432783
31735
524
Numismatics
Szigeti Magda (1947-) 1968. "Dr. Rédey István 1898-1968 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (83x122mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3519430
31736
524
Numismatics
Szlávics László, Ifj. (1959-) DN "Szent Korona emlékérem " részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában T:PP Hungary ND "Holy Crown" partially gilt Ag medallion, hallmarked on the edge, in capsule Sign: László Szlávics Jr. C:PP {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3338161
31737
524
Numismatics
Szlávits László, Ifj. (1959-) DN "Aulich Lajos" egyoldalas bronz érem (39mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3419826
31738
524
Numismatics
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SH1 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480231
31739
524
Numismatics
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina Adamo SH1 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3185383
31740
524
15000
Numismatics
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (35g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house