Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3480021
31753
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480460
31754
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3478976
31755
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo DE10 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3391044
31756
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3419180
31757
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3419189
31758
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE16 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3479657
31759
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3521854
31760
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31. " kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479745
31761
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH19 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3098934
31762
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3029859
31763
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3419928
31764
524
Numismatics
Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house