https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK2
1
31753.

Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Zrínyi Miklós / 15 éves a MÉE Nagykanizsai csoportja 1970-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NK2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31754.

Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Szent László - A honfoglaláskor pihenő helye volt a magyaroknak e vár / Szabolcsi-Földvár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo DE10
1
31755.

Tóth Sándor (1933-2019) 1987. "II. Rákóczi György / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo DE10

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU
1
31756.

Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15
1
31757.

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo DE15

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE16
1
31758.

Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo DE16

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31759.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "A hét vezér sorozat - Előd vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31." kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina
1
31760.

Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Konzumbank Rt. Miskolc 1991 okt. 31. / Takarékossági Világnap - Október 31." kétoldalas, öntött bronz emlékérem, műanyag tokban (64mm) T:AU patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH19
1
31761.

Tóth Sándor (1933-2019) 1996. "A hét vezér sorozat - 896-1996. A honfoglaló Árpád vezér" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH19

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2
1
31762.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2
1
31763.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina
1
31764.

Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment