Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:AU
31765.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
31766.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Török János (1932-1996) / Szabó Géza (1939-2018) 1987. "Baranya megyei Éremgyűjtők / St. Eligius - Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo PS6
31767.

Török János (1932-1996) / Szabó Géza (1939-2018) 1987. "Baranya megyei Éremgyűjtők / St. Eligius - Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo PS6

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Miklós (1928- ) DN "Miskolcért / Diósgyőri vár" kétoldalas bronz emlékérem, a kisebb kiadás, szignó nélkül (70mm) T:AU
31768.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Varga Miklós (1928-2018) DN "A Borsod A-Z Megyei Tanács kórus díja" egyoldalas öntött bronz plakett (90mm) T:XF patina
31769.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Váró Márton (1943-) 1980 k. "Hajdú-Bihar Megyei Tanács - Közösségi munkáért" bronz emlékérem (99mm) T:AU
31770.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Szakma Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas, ezüstpatinázott bronz plakett tokban (70mm) T:AU, patina
31771.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF
31772.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots
31773.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok
Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots

Available for bidding
130 000 HUF
352,30
406,25
Minimum bid:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
DN "..aki szüntelenül jót tesz szüntelenül imádkozik" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: SDG (69mm) T:AU
31774.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
DN "100 Sz. I P Szakmunkás és Szakközépiskola Miskolc" egyoldalas bronz plakett (~110mm) T:AU
31775.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
DN "1917-1967" munkást ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem, feltehetőleg a "nagy októberi szocialista forradalom" 50. évfordulója alkalmából (78mm) T:AU
31776.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF