Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3239979
31573
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3315971
31574
524
13000
Numismatics
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "1848-49-as forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára / Batthyány Lajos " Ag emlékérem (35,09g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) felületi karc {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3410189
31575
524
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői " bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3264261
31576
524
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3370953
31577
524
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3370954
31578
524
Numismatics
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3480545
31579
524
Numismatics
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476364
31580
524
Numismatics
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516178
31581
524
Numismatics
Csucs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518920
31582
524
Numismatics
Demeter Károly (1892-1983) 1985. "Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU hátoldalon "Blaha Attila elvtárs" gravírozással, karton tokban T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460677
31583
524
Numismatics
Exner Károly (1850-1919) / Éltető Béla 1902. "A siketek hallanak, a némák beszélnek - Hephata / A Siketnémák Váczi Orsz. Kir. Intézete 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902 " bronz, kétoldalas, vert emlékérem (36mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3407919
31584
524
Numismatics
Fonyó Márton (1896-1989) / Lőrincz István (1901-1985) 1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség / Népért-Szabadságért-Függetlenségért " bronz emlékérem (39mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house