Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
2938185
31477
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
2015. II. István (1116-1131) Denár mintájára (Unger: 40.) készült Ag emlékérem "Várad MÉE" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,31g/0.900) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516510
31478
524
Numismatics
2016. "25 éves a Polgárőrség - Országos Polgárőr Szövetség - OPSZ 1991-2016" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU,XF ph., patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2938061
31479
524
Numismatics
2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517938
31480
524
Numismatics
2020 k. "PRO FACULTATE OECONOMIA - Dr. Hársing László 21. / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494933
31481
524
4400
Numismatics
2023. "Ferenc pápa Magyarországon 2023 / Krisztus a jövőnk " bronz emlékérem tokban, sérült kapszulával (42,5mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3356405
31482
524
38000
Numismatics
2025. "47. egyetemes piarista rendi káptalan Esztergomban" bronz emlékérem eredeti tokban. "BEATA VIRGO MATER DEI SCHOLARUM PIARUM/ XLVII CAPITULUM GENERALE SCHOLARUM PIARUM ESZTERGOM 2015. DISCIPULI ET TESTES " Szign.: Vito Valentino Cimarosti (60mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3493600
31483
524
Numismatics
4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne: - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére " bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) - Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők " kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm) - Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3461791
31484
524
Numismatics
5db vallási éremből álló tétel, közte 4db ezüstözött, közte 1937 kétoldalas ezüstözött díjérem füllel, "Bibliaverseny" gravírozással T:XF,VF közte sérült és kopott ezüstözés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3516402
31485
524
Numismatics
Ábrahám István (1945-) 1988. "Europa cantat 10 - Pécs Hungary 1988" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3403836
31486
524
3200
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1970. "Diósgyőri Kohászat 1770-1970 " kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (82,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3408033
31487
524
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége " kétoldalas bronz plakett, névre szóló adományozotti táblácskával, eredeti dísztokban (78mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3438256
31488
524
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Nívó díj / Alföldi Nyomda " kétoldalas bronz plakett (74mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house