Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

2015. II. István (1116-1131) Denár mintájára (Unger: 40.) készült Ag emlékérem "Várad MÉE" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,31g/0.900) T:UNC
31477.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2016. "25 éves a Polgárőrség - Országos Polgárőr Szövetség - OPSZ 1991-2016" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU,XF ph., patina
31478.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC
31479.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2020 k. "PRO FACULTATE OECONOMIA - Dr. Hársing László 21. / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" kétoldalas öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU
31480.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2023. "Ferenc pápa Magyarországon 2023 / Krisztus a jövőnk" bronz emlékérem tokban, sérült kapszulával (42,5mm) T:UNC
31481.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
2025. "47. egyetemes piarista rendi káptalan Esztergomban" bronz emlékérem eredeti tokban. "BEATA VIRGO MATER DEI SCHOLARUM PIARUM/ XLVII CAPITULUM GENERALE SCHOLARUM PIARUM ESZTERGOM 2015. DISCIPULI ET TESTES" Szign.: Vito Valentino Cimarosti (60mm) T:UNC
31482.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne: - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) - Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) - Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm) - Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm)
31483.

4db-os Szent István emlékérem-tétel, együtt, üvegezett képkeretben, benne:
- Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm)
- Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István és Gizella - MÉE / A Szent Jobb Szegeden" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm)
- Lapis András (1942-) 1988. "I. István király 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" kétoldalas, csegely alakú bronz emlékplakett (34x34mm)
- Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / a Szent Jobb ereklyetartójának ábrázolása" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm)

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
5db vallási éremből álló tétel, közte 4db ezüstözött, közte 1937 kétoldalas ezüstözött díjérem füllel, "Bibliaverseny" gravírozással T:XF,VF közte sérült és kopott ezüstözés
31484.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ábrahám István (1945-) 1988. "Europa cantat 10 - Pécs Hungary 1988" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:AU
31485.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Asszonyi Tamás (1942-) 1970. "Diósgyőri Kohászat 1770-1970" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (82,5mm) T:AU
31486.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas bronz plakett, névre szóló adományozotti táblácskával, eredeti dísztokban (78mm) T:AU
31487.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Nívó díj / Alföldi Nyomda" kétoldalas bronz plakett (74mm) T:AU
31488.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF