Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

31501.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
31502.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Telcs Edének 60 éves korára - 1932 Berán Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (~27-30mm) T:UNC
31503.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas fém díjérem, hátoldalán "Junior Korm. Négyes Bpest 1943. VI. 6. I." gravírozással + Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem, plombált, sérült "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF
31504.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Berán Lajos (1882-1943) DN "Országos Vizsla Club / Verseny - I. díj" bronz díjérem (45mm) T:AU,XF
31505.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "A HONFI HŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT" (61mm) T:VF,F, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31506.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
31507.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Soproni Városszépítő Egyesület - 1869" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31508.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
31509.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
31510.

Bognár György (1944-) / Szepessy Tamás (1952-2007) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére 1849 okt.6. - 1999 - MÉE Gyöngyösi Csoport" kétoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (Az aradi vértanúk sorozat záróérme) (70,5mm) T:AU
Adamo GS18 var.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
31511.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "BÁV" műbőr tokban (42,5mm) T:AU, patina, a műanyag rész elrepedt
31512.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF