Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

DN "FŐSPED / Fővárosi Szállítási Vállalat 20 éves törzsgárda tagságáért" aranyozott bronz plakett (56x56mm) T:AU
31789.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
DN "Kecskemét Város Tanácsa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31790.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
DN "Községünkért - Mucsony - Szuhakálló - Alberttelep" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:XF, patina
31791.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
DN "Lajos Árpád 1911-1976 / Ózdi Lajos Honismereti Kör" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68,5mm) T:AU, patina
31792.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
DN "Lóczy 1946-1976" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (102mm) falra akasztható fa talapzaton (140x140mm) T:AU
31793.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
DN "Magyar Kereskedelmi Kamara" kétoldalas, bronz emlékérem (70mm) T:AU
31794.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Magyar Királyság címere" egyoldalas öntött bronz plakett (116x240mm) T:AU
31795.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
DN "Magyarország Borvidékei" kétoldalas multicolor mini üvegcsés ezüstözött Cu emlékérem sorozat komplett 10db-os szettje kapszulában, dísztokban és tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP, kis patina Csak 500db!
31796.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
DN "Magyar Szocialista Munkáspárt - Az eredményes propaganda munkáért - V. ker bizottsága" egyoldalas bronz emlékérem, sérült karton tokban (40mm) T:UNC
31797.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (72mm) + "MHSZ 30" aranyozott, festett bronz kitűző (14x24mm) T:AU,XF
31798.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
DN "Műegyetem 1929-1934 - 25" névre szóló, egyoldalas bronz emlékérem (47x43mm) T:XF
31799.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
DN "Nagyvázsony" egyoldalas, öntött bronz plakett, a település címerét ábrázoló fa dísztokban (59mm) T:AU,XF
31800.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF