Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3516051
31789
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
DN "FŐSPED / Fővárosi Szállítási Vállalat 20 éves törzsgárda tagságáért " aranyozott bronz plakett (56x56mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3435191
31790
524
Numismatics
DN "Kecskemét Város Tanácsa " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3403879
31791
524
Numismatics
DN "Községünkért - Mucsony - Szuhakálló - Alberttelep " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:XF, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3439166
31792
524
Numismatics
DN "Lajos Árpád 1911-1976 / Ózdi Lajos Honismereti Kör" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68,5mm) T:AU, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3422838
31793
524
Numismatics
DN "Lóczy 1946-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (102mm) falra akasztható fa talapzaton (140x140mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516076
31794
524
Numismatics
DN "Magyar Kereskedelmi Kamara " kétoldalas, bronz emlékérem (70mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487591
31795
524
Numismatics
DN "Magyar Királyság címere " egyoldalas öntött bronz plakett (116x240mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3387634
31796
524
Numismatics
DN "Magyarország Borvidékei " kétoldalas multicolor mini üvegcsés ezüstözött Cu emlékérem sorozat komplett 10db-os szettje kapszulában, dísztokban és tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP, kis patina Csak 500db! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3434950
31797
524
Numismatics
DN "Magyar Szocialista Munkáspárt - Az eredményes propaganda munkáért - V. ker bizottsága " egyoldalas bronz emlékérem, sérült karton tokban (40mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442915
31798
524
2200
Numismatics
DN "MHSZ - Magyar Honvédelmi Szövetség - 30 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (72mm) + "MHSZ 30 " aranyozott, festett bronz kitűző (14x24mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3522226
31799
524
Numismatics
DN "Műegyetem 1929-1934 - 25 " névre szóló, egyoldalas bronz emlékérem (47x43mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3462498
31800
524
Numismatics
DN "Nagyvázsony " egyoldalas, öntött bronz plakett, a település címerét ábrázoló fa dísztokban (59mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house