Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3480111
31657
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BA3 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480332
31658
524
Numismatics
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése " kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518937
31659
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (~116mm) T:AU Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" double-sided, bronze commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3435392
31660
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12. éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC,AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3435194
31661
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo KK2, GS2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3419930
31662
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1983. "100 éve épült újjá a szegedi Tanácsháza / A régi városháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Pannonhalma " kétoldalas kerámia plakett (40mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3435292
31663
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz " kétoldalas bronz emlékérem karcos kapszulában (42,5mm) + 1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye " kétoldalas bronz emlékérem, repedt, plombált műanyag tokban (42,5mm) + DN "Jancsó Adrienne Díj " egyoldalas műanyag érdemérem (79mm) T:UNC,XF, kis patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3404131
31664
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3419753
31665
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP17 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479638
31666
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3424256
31667
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1987. "Szegedi Nemzetközi Regatta " kétoldalas bronz emlékérem fóliatokban (42,5mm) + 1995. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország - Németország " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) + 1998. "100 éves a villamosenergiatermelés Tatabányán / Tatabányai Erőmű 1898-1998 " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3479788
31668
524
Numismatics
Lapis András (1942-) 1988. "10 éves a dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola / Egy szegény árva magyar pénz és taps nélkül - Széchenyi " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house