Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BA3
31657.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BA3

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU patina
31658.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (~116mm) T:AU Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" double-sided, bronze commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU
31659.

Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (~116mm) T:AU
Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" double-sided, bronze commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12. éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC,AU
31660.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo KK2, GS2
31661.

Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1984. "Gyöngyös alapításának 650. évfordulója / MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
Adamo KK2, GS2

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lapis András (1942-) 1983. "100 éve épült újjá a szegedi Tanácsháza / A régi városháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Pannonhalma" kétoldalas kerámia plakett (40mm) T:AU
31662.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" kétoldalas bronz emlékérem karcos kapszulában (42,5mm) + 1981. "A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / Négyszázötven éve világít a pápai Schola fénye" kétoldalas bronz emlékérem, repedt, plombált műanyag tokban (42,5mm) + DN "Jancsó Adrienne Díj" egyoldalas műanyag érdemérem (79mm) T:UNC,XF, kis patina
31663.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17
31664.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BP17

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP17
31665.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo BP17

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17
31666.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlése Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / BVDA 1686" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BP17

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lapis András (1942-) 1987. "Szegedi Nemzetközi Regatta" kétoldalas bronz emlékérem fóliatokban (42,5mm) + 1995. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország - Németország" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) + 1998. "100 éves a villamosenergiatermelés Tatabányán / Tatabányai Erőmű 1898-1998" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31667.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lapis András (1942-) 1988. "10 éves a dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola / Egy szegény árva magyar pénz és taps nélkül - Széchenyi" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31668.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF