Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3479951
31681
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479956
31682
524
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479965
31683
524
Numismatics
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "COMMODVS ANTON AVG PIVS / ISIDI AVG SAC CLXXXVIII - SAVARIA MCMLXXXIX MÉE " kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU patina Adamo SH10 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3480426
31684
524
Numismatics
Lesenyei Márta (1930-) 1991. "L. SEPT. SEV. ET M. AVR. ANT. CCII / I. O. DOLICHENO - SAVARIA MCMXCI" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU Adamo SH11 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478805
31685
524
Numismatics
Lessenyei Márta (1930-) 1992. "IMP CONSTANTINVS MAX AVG / GENIO AVGVSTI - SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478791
31686
524
Numismatics
Lessenyei Márta (1930-) 1992. "L AELIVS CAESAR / PANNONIA SAVARIA MCMXCII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (29mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3439084
31687
524
Numismatics
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Szentendre 1979 " kecskét ábrázoló, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (30mm) + 2009. "20 éves a Magyar Köztársaság / 1956 - 1989 - 2009 Október 23. " kétoldalas Al emlékérem (25mm) T:XF, patina, kis ph. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3512513
31688
524
Numismatics
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3267084
31689
524
Numismatics
Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" bronz emlékérem (70mm) T:XF HP 3395. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3502927
31690
524
4800
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1960 k. "Komárom város tanácsától / 1265 " kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3462933
31691
524
30000
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Petőfi Sándor / A költő születésének 150 évfordulója emlékére " kétoldalas öntött bronz plakett (89mm) T:XF kis patina Hungary 1973. "Sándor Petőfi / 150th Anniversary of Birth " double-sided cast bronze plaque. Sign.: Walter Madarassy (89mm) C:XF small patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3093664
31692
524
3200
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house