Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU
31705.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Pató Róza (1934-2018) DN "Dr. Ihász Mihály 1931-2002 / Sebész-professzor akadémikus" kétoldalas, öntött bronz plakett (~72mm) T:AU
31706.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "In Memoriam Gevce Ducis / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag MÉE emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC patina
31707.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Pincés Puder István (1907- ?) 1969. "Tanácsi Közszolgálatért" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU, patina
31708.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31709.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Pócsik István (1933-) 1987. "A ,,December 4'' Drótművek 75 éves / 1921-1987" kétoldalas, ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31710.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo OH2
31711.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo OH2

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU HP 4423
31712.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU
Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU
HP 4423

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:AU
31713.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo SN3
31714.

Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina
Adamo SN3

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31715.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól!" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:AU
31716.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF