Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3370398
31705
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3425814
31706
524
Numismatics
Pató Róza (1934-2018) DN "Dr. Ihász Mihály 1931-2002 / Sebész-professzor akadémikus " kétoldalas, öntött bronz plakett (~72mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3460977
31707
524
14000
Numismatics
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "In Memoriam Gevce Ducis / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag MÉE emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3438606
31708
524
Numismatics
Pincés Puder István (1907- ?) 1969. "Tanácsi Közszolgálatért " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3438219
31709
524
Numismatics
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3437920
31710
524
Numismatics
Pócsik István (1933-) 1987. "A ,,December 4'' Drótművek 75 éves / 1921-1987 " kétoldalas, ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3479548
31711
524
Numismatics
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosháza / Eötvös József" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo OH2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3513844
31712
524
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem tokban. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK " (61mm) T:AU Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion in case (61mm) C:AU HP 4423 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3437885
31713
524
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3419792
31714
524
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo SN3 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3480212
31715
524
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438241
31716
524
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól! " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house