Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 238

1970-1980 k. "Kismotor- és Gépgyár / 35 éves Hűséges munkáért" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:AU ph.
33574.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás
33575.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1970-1980 k. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezet" zománcozott fém jelvény (20mm) T:AU
33576.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970-1980 k. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15" aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina" műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik" műgyantás fém jelvény T:AU-F
33577.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF
33578.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű
33579.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712.
33580.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU
NMK 712.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
33581.

NMK 712.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
33582.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
NMK 712.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
33583.

NMK 712.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés miniatűrje (15mm) T:AU NMK 712.
33584.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés miniatűrje (15mm) T:AU
NMK 712.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád" műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79" műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott
33585.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events