Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 238

1960 k. "Kiváló Feltaláló arany fokozata" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
33562.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1960 k. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF
33563.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1963-1969. Budapesti Természetbarát Szövetség "BTSZ Vízitúrák" festett fém lemezjelvények / plakettek (3xklf), (25x49mm, 46x54mm, 53x90mm) T:AU,XF, mindegyik lyukasztott
33564.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1964. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés kifakult mellszalagon, miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599., 600.
33565.

1964. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés kifakult mellszalagon, miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU
NMK 599., 600.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU NMK 599.
33566.

1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU
NMK 599.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU NMK 601.
33567.

1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU
NMK 601.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1965. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és kitüntetések viselési sorrendjével T:UNC NMK 600
33568.

1965. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és kitüntetések viselési sorrendjével T:UNC
NMK 600

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20 (2x) és 30 év után, zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon, közte tokos is (egyik tok sérült) T:AU,XF patina
33569.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970 "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel + "Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény (2xklf) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés T:AU-XF
33570.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
1970-1980. "Kiváló Társadalmi Munkáért" műgyantás postás kitüntető jelvény T:AU
33571.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
33572.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1970-1980 k. "A szakma ifjú mestere" arany, ezüst és bronz fokozatai, színezett Al jelvények T:AU
33573.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events