Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 238
3520775
33466
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1900 k. Két hölgyet ábrázoló fém jelvény (27mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518996
33467
524
Numismatics
1903 k. "A Szakszervezetért 1903" Vasas aranyozott, műgyantás fém jelvény (32mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3320969
33468
524
Numismatics
1918. "Károlyi Mihály 1918. okt. 31. - nov. 16." Zn kitűző. Szign.: Zsákodi Csiszér János (1883-1953) (24x33mm) T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Károlyi Mihály 31. okt. - 16. nov. 1918" Zn commemorative medal. Sign.: János Zsákodi Csiszér (24x33mm) C:XF small oxidation {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3378260
33469
524
Numismatics
1920-1930. "MOTESZ " zománcozott jelvény bronz fokozata, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (15x18mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3481100
33470
524
Numismatics
1920-1930 k. "Medve utcai Polgári Fiúiskola" zománcozott iskolai sapkajelvény (37x47mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3033951
33471
524
Numismatics
1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége " zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3317221
33472
524
400
Numismatics
1930-1940. "A Szoc. Missziótársulat Ifjúsága " zománcozott bronz jelvény (18x20mm) T:XF zománchiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
3512025
33473
524
Numismatics
1930-1940 k. "A Szoc. Missziótársulat Ifjúsága " zománcozott bronz jelvény, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5." gyártói jelzéssel (18x20mm) T:XF zománchiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3494818
33474
524
Numismatics
1930-1940 k. "II. Ker. Áll. Tanítónőképző-Intézet - Budapest " zománcozott bronz iskolajelvény (41x27mm) T:XF zománchiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3494804
33475
524
Numismatics
1930-1940 k. "Karcagi Nagykun Református Gimnázium " zománcozott bronz iskolajelvény (44x34mm) T:2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3518073
33476
524
Numismatics
1930-1950 k. "Független Kisgazdapárt (FKGP)" zománcozott bronz jelvény + 1942. "1848 " a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett, Petőfi Sándort ábrázoló bronz jelvény (26x18mm) + 1947 k. "Nemzeti Parasztpárt (NPP)" zománcozott bronz jelvény + 1950 k. "Magyar Dolgozók Pártja (MDP)" zománcozott bronz jelvény + 1950 k. "Magyar Dolgozók Pártja (MDP)" fehér színű, festett bakelit gomblyukjelvény (sérült) T:XF,VF zománchibák {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3046693
33477
524
Numismatics
1930. "Magyar asszony - magyar vidékért" bronz kitűző (18,5mmm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house