Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 238

1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért" zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott
33538.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF
33539.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
33540.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959" bronz jelvény (35x37mm) T:AU
33541.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
1960-1970. "Kiváló Népművelő" aranyozott fém jelvény, mellszalaggal, miniatűrrel, tokban T:AU
33542.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU
33543.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1960-1970. "Kiváló Újító" ezüst és bronz fokozata, mindkettő miniatűrrel T:AU,XF
33544.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1960-1970 k. "Borsod-Abaúj-Zemplén Megye - A Közösségért" aranyozott, részben zománcozott, egyoldalas aranyozott bronz plakett, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban (~52x79mm ; ~17x28mm) T:AU,XF
33545.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1960-1970 k. "Erdészet Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban T:AU
33546.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU
33547.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
33548.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel (2x) T:AU,XF patina, tű sérült
33549.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF