Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 238
3498258
33610
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1980 k. "Ifjúságért " bronz érdemérem mellszalagon T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3477171
33611
524
Numismatics
1980 k. "Kiváló Úttörővezető " aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3515554
33612
524
Numismatics
1980 k. "MALÉV" fém sapkajelvény (90x22mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515544
33613
524
Numismatics
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 20 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515547
33614
524
Numismatics
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 25 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515612
33615
524
Numismatics
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 30 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény névre szóló fém plaketten, miniatűrrel, eredeti dísztokban (43x42mm, 89x101mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3434989
33616
524
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3434987
33617
524
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3477808
33618
524
Numismatics
1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983 " bronz kitűző. Szign.: Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) (30x22mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3482493
33619
524
Numismatics
1984. "Április Negyedike Érdemrend " aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül , eredeti, ragadós dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth " with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU NMK 720 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3386868
33620
524
Numismatics
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti, kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2853194
33621
524
Numismatics
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house