Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 238

1980 k. "Ifjúságért" bronz érdemérem mellszalagon T:AU
33610.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1980 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás
33611.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1980 k. "MALÉV" fém sapkajelvény (90x22mm) T:AU
33612.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 20 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU
33613.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 25 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU
33614.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 30 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény névre szóló fém plaketten, miniatűrrel, eredeti dísztokban (43x42mm, 89x101mm) T:AU
33615.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33616.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33617.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" bronz kitűző. Szign.: Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) (30x22mm) T:AU patina
33618.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti, ragadós dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU NMK 720
33619.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti, ragadós dísztokban T:AU
Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU
NMK 720

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti, kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599.
33620.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
33621.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events