Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 238
3433447
33622
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára " műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3092582
33623
524
120000
Numismatics
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
2525222
33624
524
46000
Numismatics
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3193445
33625
524
Numismatics
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3033274
33626
524
Numismatics
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete " jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3518281
33627
524
Numismatics
Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria " gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3378243
33628
524
Numismatics
Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL) " (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3422351
33629
524
Numismatics
Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3318929
33630
524
400
Numismatics
Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
3134039
33631
524
100
Numismatics
Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 200 300
3517365
33632
524
Numismatics
Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában " bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze " (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3515506
33633
524
Numismatics
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house