Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 238
3482619
33550
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1960-1980 k. 12xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), MKV, D4D, ÖKÜ, Mezőgazdasági Szakoktatás Sátoraljaújhely + 6db jelvény T:vegyes egyiken tű letört {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3482613
33551
524
Numismatics
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: BÁÉV, BVK, CMK, DIMÁVAG, PV T:vegyes, egyiken hiányzó tű és sérülés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3482611
33552
524
Numismatics
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: CSLV, DIGÉP, DIMÁVAG, LKM (Lenin Kohászati Művek), ÉPFU T:vegyes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3443038
33553
524
Numismatics
1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves " műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3441339
33554
524
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3433669
33555
524
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3242802
33556
524
Numismatics
1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3315977
33557
524
700
Numismatics
1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus " zománcozott bronz jelvény T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 800 900
3437080
33558
524
Numismatics
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel műanyag tokban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,3db), az egyik viselési igazolvánnyal T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519003
33559
524
Numismatics
1960 k. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" aranyozott bronz (1db), ezüstözött bronz (2db) és bronz (3db) kitüntető jelvények (22x20mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495202
33560
524
Numismatics
1960 k. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben műanyag, tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3495154
33561
524
Numismatics
1960 k. "Kitűnő Tanuló " zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house