Available for bidding
33578.
Faleristics: medals, orders, badges
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1 400 HUF
1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |