https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 93

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban
1
24220.

Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.
1
24221.

Seufert, Franz: Dampfkessel, Dampfmaschinen und andere Wärmekraftmaschinen. Ein Lehrbuch zum Selbststudium und zum Gebrauch an technischen Lehranstalten. Leipzig, 1909, J. J. Weber, XI+(1)+345+(3) p.+ 5 (kihajtható) t. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
The Decca Navigator System 1-2. London, ca 1940. Illusztrált. Kiadói papírborítóval 7 + 7 p. térképekkel
1
24222.

The Decca Navigator System 1-2. London, ca 1940. Illusztrált. Kiadói papírborítóval 7 + 7 p. térképekkel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. kopottas borítóval
1
24223.

Székely Sándor: 16m/m-es néma és hangos keskenyfilm technikája.Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói papír kötésben. kopottas borítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. A szerző DEDIKCÁIÓJÁVAL névjegykártyáján! Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
1
24224.

Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. A szerző DEDIKCÁIÓJÁVAL névjegykártyáján! Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24225.

Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24226.

Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.
1
24227.

Igrig Dénes: A magyar vízszabályozás története. Összeáll. és szerk.: Ihrig Dénes. Bp., 1973., Országos Vízügyi Hivatal, 398 p. Térképekkel, fotókkal és képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és lapokkal, a sarkukon szöveget nem érintő hiánnyal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dulácska Endre - Gerber Fernec - Rausch Róbert: Építőipari műszaki táblázatok. Bp., 1967, Táncsics, 646 p. Kiadói nyl-kötés.
1
24228.

Dulácska Endre - Gerber Fernec - Rausch Róbert: Építőipari műszaki táblázatok. Bp., 1967, Táncsics, 646 p. Kiadói nyl-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
1
24229.

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.
1
24230.

2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24231.

Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment