https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 93

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
24232.

Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24233.

Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.
1
24234.

Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált, a Pénzjegynyomda melléklete nélkül. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices, without the Banknote Printing Co's appendix. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben
1
24235.

Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
24236.

Tarr László: A kocsi története. Bp., 1968, Corvina. Készült 2500 példányban. A borítótervet és a szövegközti rajzokat Lakner László és munkatársai készítették. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.  Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
1
24237.

Ladányi András: Bányász a történelemben. Egy bányászélet állomásai, portré Havrán Istvánról. Bp., 1984., Bányaipari Dolgozók Szakszervezete.
Havrán István (1909-1992) bányász, bánya- és energiaügyi miniszter (1951-1953), az Országos Bányaműszaki Főfelügyelőség (1955-1974) és a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete egykori elnöke.
Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jánosy Albert és István: Famunkák I. (Ezermester ipari zsebkönyvtár). Bp., 1932, Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, ráragasztott műanyag borítóval, jó állapotban.
1
24238.

Jánosy Albert és István: Famunkák I. (Ezermester ipari zsebkönyvtár). Bp., 1932, Jamboree Táborparancsnokság. Kiadói papírkötés, ráragasztott műanyag borítóval, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
1
24239.

Széll László: Korszerű nyíláselzáró szerkezetek. A Mérnöki Továbbképző Intézet 1949. évi tanfolyamainak anyaga. Bp., 1949, Mérnöki Továbbképző Intézet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
24240.

Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Murányi Tamás: Autóutak gazdasági és műszaki tervezése. Bp., 1953. Felsőoktatási jegyzetellátó. 151p. Kiadói papírkötésben, megjelent 150 példányban!
1
24241.

Murányi Tamás: Autóutak gazdasági és műszaki tervezése. Bp., 1953. Felsőoktatási jegyzetellátó. 151p. Kiadói papírkötésben, megjelent 150 példányban!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24242.

Geleji Sándor: A színesfémek félgyártmányainak technológiája. Szerk. Dr. - -. Bp., 1952., Akadémiai Kiadó, 434 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.
1
24243.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny átalakításánál fellépő erők és erőszükséglet meghatározása számítás útján. Mérnöki Továbbképző Intézet G. 82. Bp., 1948., Mérnöki Továbbképző Intézet, 133 p. A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzéseivel a címlapon. Átkötött félvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment