Books: Technics Number of items: 93
3437184
24244
524
Books: Technics
Polte - Hein - Windoffer: Clocks and Watches from the Landrock Collection. Leipzig, 1987. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3482334
24245
524
Books: Technics
Vrábel Kriszitna - Koszta Ágnes - Töllösy Judit: 160 grammos szénhidrát diéta. Az életmódkönyv. 85 recepttel. Bp.,2006, Central Médiacsoport Zrt. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos lapokkal, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3390193
24246
524
Books: Technics
,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3410910
24247
524
Books: Technics
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. A repülőgép repülésének alapjai. Ford.: Nagy Ernő. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség,263+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3461506
24248
524
Books: Technics
Szászvári József: Rallye autózás. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3410463
24249
524
Books: Technics
Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3360428
24250
524
Books: Technics
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3496718
24251
524
Books: Technics
2 db könyv: Izmay Ferenc: Textilipari nyersanyagok ismerete. Bp., 1950, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, ázásnyomokkal. + A pamutszövés kézikönyve. Szerk.: Gönci Sándor, Szabó Pál. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 850 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3394055
24252
524
Books: Technics
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3125896
24253
524
Books: Technics
Tecklenburg, [Theodor Saladin]: Handbuch der Tiefbohrkunde. [A mélyfürástan kézikönyve]. Band II. Das Spülbohrsystem. Leipzig, 1887, Baumgärtner's Buchhandlung. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban. + Dr. Nyúl Gyula: A magyar ásványolaj. Közlemény a Műegyetem Chemiai-Technológiai Intézetéből. Viseltes állapotban, az egyik lap különvált, 3 sztl. lev. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3206823
24254
524
Books: Technics
Dr. Ábrahám Kálmán (szerk.) Garázsok, szervizek, javítóüzemek Műszaki Könyvkiadó, 1967 Kiadói műbőr kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3213716
24255
524
Books: Technics
A Budapesti Vegyiművek növényvédőszerei, műtrágyái. 1876 - 1976. Bp., 1976, Globus-ny. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house