Books: Technics

Number of items: 93

Polte - Hein - Windoffer: Clocks and Watches from the Landrock Collection. Leipzig, 1987. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24244.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vrábel Kriszitna - Koszta Ágnes - Töllösy Judit: 160 grammos szénhidrát diéta. Az életmódkönyv. 85 recepttel. Bp.,2006, Central Médiacsoport Zrt. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos lapokkal, kissé foltos borítóval.
24245.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24246.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. A repülőgép repülésének alapjai. Ford.: Nagy Ernő. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség,263+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
24247.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szászvári József: Rallye autózás. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24248.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés.
24249.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24250.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db könyv: Izmay Ferenc: Textilipari nyersanyagok ismerete. Bp., 1950, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, ázásnyomokkal. + A pamutszövés kézikönyve. Szerk.: Gönci Sándor, Szabó Pál. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 850 példányban.
24251.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
24252.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24253.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Ábrahám Kálmán (szerk.) Garázsok, szervizek, javítóüzemek Műszaki Könyvkiadó, 1967 Kiadói műbőr kötésben
24254.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
A Budapesti Vegyiművek növényvédőszerei, műtrágyái. 1876 - 1976. Bp., 1976, Globus-ny. Kiadói papírkötés.
24255.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF