Available for bidding
24251.
Books: Technics
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 HUF
2 db könyv: Izmay Ferenc: Textilipari nyersanyagok ismerete. Bp., 1950, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, ázásnyomokkal. + A pamutszövés kézikönyve. Szerk.: Gönci Sándor, Szabó Pál. Bp., 1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 850 példányban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |