Books: Technics

Number of items: 93

Derecskei Sándor - Kárpáti Andorné: Cserépkályhás munkák. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 192 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban. Megjelent 5300 példányban.
24172.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Balogh Gyula: Kézikönyv automobil és motorkerékpár szerkezete, működése és kezelésének elsajátítására. Bp., [1942], szerzői kiadás (Hajnal Ferenc-ny.), 146+[2] p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24173.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Linder Emil: Kosárfonás. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, 236 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött nyl-kötésben, a könyv végén néhány lapot rossz sorrendben kötöttek be. Megjelent 600 példányban.
24174.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Güldner, Hugo: Das Entwerfen und Berechnen der Verbrennungskraftmaschinen und Kraftgas-Anlagen. Berlin, 1914, Julius Springer, XX+789+[15] p.+ 35 t. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
24175.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kóta József: Lőmester. Bp., 1953, Népszava. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24176.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Maurer Gyula (szerk.):Vízgazdálkodás a mélyépítő ipari technikum vízműépítő tagozata számára I-II. Bp., Tankönyvkiadó. Papírkötésben, kopottas állapotban.
24177.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kasza József: Vagány fiúk. Vidám történetek, nagy élmények repülőéletemből.  DEDIKÁLT! Bp., 2013, Magyar Repüléstörténeti Társaság, 258 p. Kiadói papírkötés.
24178.

Kasza József: Vagány fiúk. Vidám történetek, nagy élmények repülőéletemből.
DEDIKÁLT! Bp., 2013, Magyar Repüléstörténeti Társaság, 258 p. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2 db épületgépészeti könyv: Az épületgépészet kézikönyve. Főszerk.: Menyhárt József. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, a könyvtesttől részben elváló borítóval, egy-két kijáró lappal. + Épületgépészeti számítások példatára. I. köt. Szerk.: Völgyes István. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval, néhány kissé gyűrött lappal. Megjelent 3500 példányban.
24179.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1926 Siemens Zeitschrift. 6. Jahrgang 1926. Berlin, 1926, Siemens &amp; Halske - Siemens-Schuckert, 8+635+1 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
24180.

1926 Siemens Zeitschrift. 6. Jahrgang 1926. Berlin, 1926, Siemens & Halske - Siemens-Schuckert, 8+635+1 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Menyhárt József: Légtechnikai rendszerek. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 342+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. Megjelent 1500 példányban.
24181.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gáztechnikai kézikönyv. Főszerk.: Vida Miklós. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó, 1138+[2] p.+ 2 (kihajtható) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
24182.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Barótfi István - Kocsis Károly: Mezőgazdasági épületgépészeti kézikönyv. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó, 437+[3] p.+ 2 (kihajtható) t. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 5200 példányban.
24183.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF