Available for bidding
24179.
Books: Technics
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
2 db épületgépészeti könyv: Az épületgépészet kézikönyve. FÅ‘szerk.: Menyhárt József. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, a könyvtesttÅ‘l részben elváló borÃtóval, egy-két kijáró lappal. + Épületgépészeti számÃtások példatára. I. köt. Szerk.: Völgyes István. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borÃtóval, néhány kissé gyűrött lappal. Megjelent 3500 példányban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |