Books: Technics Number of items: 93
3514870
24196
524
Books: Technics
Fekete Iván (szerk.): Épületfizika kézikönyv. Bp., 1985, Műszaki Könyvkiadó, 549+[3] p. Kiadói nyl-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514856
24197
524
Books: Technics
Völgyes István (szerk.): Vízellátási és csatornázási adatok. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó, 250+[2] p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514850
24198
524
Books: Technics
Balogh Jenő - Völgyes István: Termálvíz-hasznosítás. Bp., 1986, Építésügyi Tájékoztatási Központ, 164 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518933
24199
524
Books: Technics
[Juhász János Kálmán (1893-1972)] Kalman J. De Juhasz: Graphical Analysis of Transient Phenomena in Electric Circuits. (Reprinted from the Journal of the Franklin Institute, Vol. 228, No. 3, September 1939.) Lancaster, é.n., Lancaster Press Inc., [339]-374 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a lapok többsége kijár. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520166
24200
524
Books: Technics
Kner Izidor Aforizmái, Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1907, szerző kiadása. Műbőr kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520239
24201
524
Books: Technics
Rőder Iván - Sugár Anna: A pamutfonás technológiája. A textilipari szakközépiskolák fonó ágazata III. osztálya számára. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó, 504 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 2550 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514847
24202
524
Books: Technics
Werli József: Kelesztők, sütőkemencék, kiegészítő és segédberendezések. Élelmiszeripari szakmunkáskönyvtár. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, 189+[3] p. Kiadói papírkötés, mellékletek nélkül. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514840
24203
524
Books: Technics
Meszléry Celesztin: Gáztechnikai példatár. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó, 233+[3] p. Kiadói nyl-kötés, a borítón kis sérülésekkel. Megjelent 2550 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514750
24204
524
Books: Technics
Horváth Imre (szerk.): Csatornázás. Tervezés - építés. Bp., 1985, Építésügyi Tájékoztatási Központ, 708 p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438248
24205
524
50000
Books: Technics
,,Ikarus 60" kezelési és karbantartási utasítás. Bp., 1955, KÖZDOK, 164 p. Oldalszámozáson kívül kihajtható ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé vetemedett kötéstáblákkal, tulajdonosi bejegyzéssel. Megjelent 1060 példányban. (Ritka!) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3461431
24206
524
30000
Books: Technics
Csepel DL413, DS413, DT413.1, DU413 tip. motorok kezelési és karbantartási utasítása. (DU 413/K/4.) Szerk.: Kozma József, Csatáry Mihály. Szigethalom, 1965, Csepel Autógyár, 74 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 250 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3421306
24207
524
Books: Technics
ca 1958 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 144p Egészvászon kötésben kopott borítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house