https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 93

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.
1
24256.

Killmann, Paul: Die Graphostatik. Die Schule des Bautechnikers VIII. Band. Leipzig, 1902, Moritz Schäfer, VIII+96 p.+ 2 (duplaoldalas) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.
1
24257.

Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
2 db Népszerű Elektronika c. könyv
1
24258.

2 db Népszerű Elektronika c. könyv

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.
1
24259.

Dr. Vágó István: Elméleti villamosságtan erősáramú szakos hallgatók részére. (Kézirat). Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar. Bp., 1970, Tankönyvkiadó, 382 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel. Megjelent 230 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
24260.

Hanausek, Eduard: Erdmann-König's Grundriß der allgemeinen Warenkunde unter Berücksichtigung der Mikroskopie und Technologie. Leipzig, 1906, Johann Ambrosius Barth, XVI+930 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
1
24261.

Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
3 Duna és vízszabályozás témájú könyv: Kvassay Jenő: A nemzetközi Duna és Magyarország. Bp., 1913. Pesti. 37p.; dr. Bogárdi János: Hidromechanika, 1976. Sabathiel József: Vízfolyások rendezése II. Bp., 1974.
1
24262.

3 Duna és vízszabályozás témájú könyv: Kvassay Jenő: A nemzetközi Duna és Magyarország. Bp., 1913. Pesti. 37p.; dr. Bogárdi János: Hidromechanika, 1976. Sabathiel József: Vízfolyások rendezése II. Bp., 1974.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24263.

3 db vízügyi könyv - Ipari üzemek vízháztartása; Energiagazdálkodás; Hidrológiai mérések. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.
1
24264.

Balcke, Hans: Die Kondensatwirtschaft bei Dampfkraft-Landanlagen als Grenzgebiet der Wärmetechnik. München-Berlin, 1927, R. Oldenbourg, XI+(1)+219+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt, két részre vált kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment