Books: Technics

Number of items: 93

Sándor Valéria - Wantuch Ferenc: Repülésmeteorológia. Tankönyv pilóták és leendő pilóták számára. Bp., 2005, Országos Meteorológiai Szolgálat, 272 p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
24208.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Sz-80 és Sz-100 lánctalpas traktorok alkatrészkatalógusa. Bp., 1964, Mezőgazdasági Gépalkatrész Ellátó Vállalat, 130+[2] p.+ 59 t. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, koszos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. Megjelent 1550 példányban.
24209.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
24210.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
,,Sz-80" lánctalpas Diesel-traktor alkatrészjegyzéke. Bp., 1959, Földművelésügyi Minisztérium Anyagellátó Vállalata, 99+[1] p.+ 46 t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, koszos.
24211.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Verő József - Káldor Mihály: Vasötvözetek fémtana. A szerzők, Verő József (1904-1985) kohómérnök,tanszékvezető egyetemi tanár, kutatóintézeti igazgató, a fémtan egyik megteremtője és Káldor Mihály (1924-1998) kohómérnök, egyetemi tanár, későbbi tanszékvezető, Geleji Sándor aspiránsa által Neubauer Irénnek (1938-2024), Geleji Sándor (1898-1967)  kohómérnök, egyetemi tanár felesége, majd özvegye részére DEDIKÁLT, dátumozott (1966. máj. 17.) példány!  Bp., 1966, Műszaki, 323 p.+1 sztl. lev. Megjelent 560 példányban. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24212.

Verő József - Káldor Mihály: Vasötvözetek fémtana. A szerzők, Verő József (1904-1985) kohómérnök,tanszékvezető egyetemi tanár, kutatóintézeti igazgató, a fémtan egyik megteremtője és Káldor Mihály (1924-1998) kohómérnök, egyetemi tanár, későbbi tanszékvezető, Geleji Sándor aspiránsa által Neubauer Irénnek (1938-2024), Geleji Sándor (1898-1967) kohómérnök, egyetemi tanár felesége, majd özvegye részére DEDIKÁLT, dátumozott (1966. máj. 17.) példány!
Bp., 1966, Műszaki, 323 p.+1 sztl. lev. Megjelent 560 példányban. Kiadói nyl-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Weller János: Fűtésszerelők kézikönyve. 184 ábrával és 46 táblázattal. Bp., 1925. Szerzői. 267p. Kiadói papírkötésben. Ritka!
24213.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Sobel, Dava - Andrewes, William J. H.: Längengrad. Die illustrierte Ausgabe. 1999, Berlin Verlag. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24214.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hans Holldack: Maschinenlehre für Landwirte. Lehr- und Hilfsbuch für Unterricht und Praxis. Berlin - Hamburg, 1949., Paul Parey. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
24215.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
24216.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24217.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24218.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
24219.

Geleji, Sándor: Walzwerks- und Schmiedemaschinen. Kohógéptan. Berlin, 1954, VEB Verlag Technik, 718 p. Német nyelven.
Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF