Books: Religion Number of items: 112
3446410
24491
524
Books: Religion
Kiel, Elfride: Die Grosse Liebende St. Elisabeth. [A Szeretet nagy Szentje. Árpádházi Szent Erzsébet.] Leipzig,1966,St. Benno Verlag, 183+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és kisebb részben színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3373569
24492
524
Books: Religion
Perlen der Andacht. Gebetbuch für gebildete Katholiken, nach den besten Quellen ausgewählt und geordnet von Stanislaus. Pest, é.n. (1866?), Emich Gustav. 357+3 p. 5 acélmetszetű táblával. Német nyelven. Aranyozott, kopott egészbőr kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, aranyozott lapélekkel, előzéklapon soroksári bejegyzés 1950-ből, hiányzó kapoccsal, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478482
24493
524
Books: Religion
Vjászadéva: Taittiríja Upanisad. Védánta Upanisadok. Bakos Attila magyarázataival. Ford.: Bakos Attila, Gál Anikó, Vadas Norbert. Bp., 2023, Danvantara. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3415702
24494
524
Books: Religion
Ferkó Zoltán: Zarándoklat a moldvai magyar miséért. A szerző által a Szent Orsolya Rend részére dedikált példány. (Bp., 2007, Szent Gellért Kiadó), 145 p.+ 15 (színes fotók) t. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3477928
24495
524
Books: Religion
Várta. Magyar Katholikus Írók Könyve. 1669. számozott példány. Félvászon kötés, kötéstáblák lyukasztottak, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465103
24496
524
Books: Religion
Csapodi Csaba: Társadalmi kérdés és katolicizmus Magyarországon. Bp. 1941, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 58 l., 1 lev. Papírborítóval, az eredeti borító felragasztva, alul vágott. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3457327
24497
524
Books: Religion
Abd-Ru-Shin: Az igazság fényében III. Grál-üzenet. Stuttgart, Stiftung Gralbotschaft. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3439212
24498
524
Books: Religion
A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. DEDIKÁLT! 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3213873
24499
524
Books: Religion
Lovik Sándor-Horváth Pál (szerk.): Hívők, egyházak ma Magyarországon. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503368
24500
524
Books: Religion
Troll, Christian W.: Muszlimok kérdeznek, keresztények válaszolnak. Bp., 2013, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3440970
24501
524
Books: Religion
Dr. Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3464270
24502
524
Books: Religion
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv, IX+(3)+430 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, vetemedett kötéstáblákkal, kissé hullámos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house