Books: Religion

Number of items: 112

Kiel, Elfride: Die Grosse Liebende St. Elisabeth. [A Szeretet nagy Szentje. Árpádházi Szent Erzsébet.] Leipzig,1966,St. Benno Verlag, 183+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és kisebb részben színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24491.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Perlen der Andacht. Gebetbuch für gebildete Katholiken, nach den besten Quellen ausgewählt und geordnet von Stanislaus. Pest, é.n. (1866?), Emich Gustav. 357+3 p. 5 acélmetszetű táblával. Német nyelven. Aranyozott, kopott egészbőr kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, aranyozott lapélekkel, előzéklapon soroksári bejegyzés 1950-ből, hiányzó kapoccsal, helyenként kissé foltos lapokkal.
24492.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vjászadéva: Taittiríja Upanisad. Védánta Upanisadok. Bakos Attila magyarázataival. Ford.: Bakos Attila, Gál Anikó, Vadas Norbert. Bp., 2023, Danvantara. Kiadói kartonált papírkötés.
24493.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ferkó Zoltán: Zarándoklat a moldvai magyar miséért. A szerző által a Szent Orsolya Rend részére dedikált példány. (Bp., 2007, Szent Gellért Kiadó), 145 p.+ 15 (színes fotók) t. Kiadói papírkötés.
24494.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Várta. Magyar Katholikus Írók Könyve. 1669. számozott példány. Félvászon kötés, kötéstáblák lyukasztottak, kopottas állapotban.
24495.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csapodi Csaba: Társadalmi kérdés és katolicizmus Magyarországon.    Bp. 1941, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 58 l., 1 lev. Papírborítóval, az eredeti borító felragasztva, alul vágott.
24496.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Abd-Ru-Shin: Az igazság fényében III. Grál-üzenet. Stuttgart, Stiftung Gralbotschaft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24497.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. DEDIKÁLT! 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24498.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24499.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Troll, Christian W.: Muszlimok kérdeznek, keresztények válaszolnak. Bp., 2013, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24500.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24501.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv, IX+(3)+430 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, vetemedett kötéstáblákkal, kissé hullámos lapokkal.
24502.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF