Books: Religion

Number of items: 112

Bhikkhu Bodhi: A nemes nyolcrétű ösvény. A buddhista szellemi út. Ford.: Farkas Anikó. Bp., 1993, Orient Press. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
24479.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje. Egyszerű meditációs gyakorlatok az egészség, a jóllét és a megvilágosodás érdekében. Daniel Goleman előszavával. Ford. és az előszót írta Dr. Agócs Tamás. Bp., 2020, Satori-Book Bt. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kopott borítóval.
24480.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
24481.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szent Biblia. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1944., Brit és Külföldi Bibliatársulat, 797+1+269+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
24482.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Érseki körlevelek tartalomjegyzéke 1863?1903. Az 1863?1881 / 1882?1903 évi egyházmegyei körlevelek tartalomjegyzéke, k. n., h. n., 1903 ? 61p. Aranyozott címeres egészvászon kötésben, Kissé koszos borítóval
24483.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Simone Pacot: A mélységek evangelizációja. Magyarszék, 2003, Sarutlan Kármelita Nővérek, 300 p. Kiadói papírkötés.
24484.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tóth István:  Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.) Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás. A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja. Könyvtári duplum. Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.
24485.

Tóth István: Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.)
Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás.
A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja.
Könyvtári duplum.
Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
D. Molnár István: Vallási kisebbség és kisebbségi vallás. Görögkatolikusok a régi és mai Lengyelországban. Bp., 1995, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
24486.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
[Páli Szent Vince]: Depaul szent Vince konferenciái a Szeretet Leányaihoz. A negyedik francia kiadás magyar fordítása. II. köt. Bp., 1926, A Szeretet Leányai, 692 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24487.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Hitvallás és tudomány. Emlékkönyv. Az Ágostai Hitvallás 400 éves jubileuma alkalmából. Sopron, 1930, Székely és Társa. Papírkötésben, viseltes állapotban.
24488.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lukács László - Szebeni András. Boldogok , akik a házadban laknak... Szerzetesrendek Magyarországon. A fotóművész Szebeni András (1946-2020) fotóművész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1988, Corvina. Szebeni András fotóival illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24489.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Prohászka Ottokár: Magasságok felé. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái VIII. köt. Bp.,(1928.),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
24490.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF