Books: Religion

Number of items: 112

Bilkei Ferenc: Kalauz a katolikus vallásba visszatérőknek. Székesfehérvár, 1942, Vörösmarty Nyomda, 159+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, néhány kisebb lapszéli folttal, sérüléssel.
24503.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Spicer W. A.: Korunk és a világ sorsa. Bp., Gyarmati és Társa. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24504.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
La nova Testamento de nia sinjoro kaj savanto Jesuo Kristo. London, 1912. Eszperantó nyelven. Sérült gerincű bőr kötésben, aranyozott lapélek, kopottas állapotban.
24505.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Ramsay, [William Mitchell]: Pauline and other Studies in Early Christian History. London, 1906, Hodder and Stoughton, XI+(1)+415+(1) p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, egy színes, kihajtható térképpel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a gerincen kisebb hiánnyal, a térképen kisebb szakadással, kissé dohos.
24506.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF