Available for bidding
24492.
Books: Religion
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Perlen der Andacht. Gebetbuch für gebildete Katholiken, nach den besten Quellen ausgewählt und geordnet von Stanislaus. Pest, é.n. (1866?), Emich Gustav. 357+3 p. 5 acélmetszetű táblával. Német nyelven. Aranyozott, kopott egészbőr kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, aranyozott lapélekkel, előzéklapon soroksári bejegyzés 1950-ből, hiányzó kapoccsal, helyenként kissé foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |