Books: Religion

Number of items: 112

Gyász-beszéd mellyet Romában O'Connell Dániel (mint a szabadság bajnoka) fölött P. Ventura Joachim St. Andrea della Valle-ban tartott. A szerző előszava- s jegyzeteivel magyarra fordítva. Veszprém, 1848, Ramasetter Károly. Papírkötésben, kopottas állapotban.
24406.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Viktor Kicsera et al: A Habsburg egyház. A munkácsi görög katolikus egyházmegye az osztrák uralom alatt (1771-1918). Ungvár, 2018, V. Pagyak Kiadója. Kiadói papírkötés.
24407.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Barna Gábor (szerk.): Boldogasszony. Szűz Mária tisztelete Magyarországon és Közép-Európában. Szeged, 2001, Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24408.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Szemelvények a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egyletének munkálataiból. Kalocsa, 1885, Malatin Antal Könyvnyomdájából. Kiadói egészvászon-kötésben. Volt könyvtári könyv
24409.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zoványi Jenő : Magyarországi Protestáns Egyháztörténeti Lexikon, Bp., 1977, Magyarországi Református Egyház. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24410.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Resolutiones seu decreta authentica Sacrae Congregationis Indulgentiis Sacrisque Reliquiis : praepositae ab anno 1668 ad annum 1882. Ratisbonae, 1883. Félbőr kötés, festett lapélek, kopottas állapotban.
24411.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett arany-korona, azaz különféle válogatott ájtatos szép imákból, lelki fohászkodásokból, elmélkedésekből, dicséretekből és szívbeli indulatokból készítetett imádságos könyv, melyet a keresztény híveknek buzgó lelkük javára, s a jó pályafutás boldog koronájának elnyerésére, szorgalmatos munkájával szerzett Óvári s Szent-Miklósi - - , Apponyi Miklós özvegye. Budán, 1869, Magyar Kir. Egyetemi Nyomda, [8]+363+[5] p. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
24413.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Litterae Circulares ad venerabilem clerum almae diocesis Jaurinensis. Dimissae anno Domini 1864. Jaurini, Typis Victoris Sauervein. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
24414.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
P. Szeghy Ernő: Gondolatok az élet késő alkonyán. A Szűzanya testvéreinek! 4. H.n., Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24415.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3 db - Szabó Ferenc: A teológus Pázmány + Jézus Krisztus megközelítése + Napfogyatkozás. Kereszténység és modernség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24416.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Praeorator, azaz kézikönyv az előimádkozó lelkészek számára. Az Esztergom-Főegyházmegyei Főhatóság jóváhagyásával. Esztergom, 1900, Nuzárovits Gusztáv. Kiadói egészbőr kötés, gerinc sérült, színezett lapélek, kopottas állapotban.
24417.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Balits Antal Nagyböjti Sz. Beszédek. Győr, 1890, Polgár Bertalan. Felvágatlan. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24418.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF