Available for bidding
24413.
Books: Religion
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából növekedett arany-korona, azaz különféle válogatott ájtatos szép imákból, lelki fohászkodásokból, elmélkedésekből, dicséretekből és szívbeli indulatokból készítetett imádságos könyv, melyet a keresztény híveknek buzgó lelkük javára, s a jó pályafutás boldog koronájának elnyerésére, szorgalmatos munkájával szerzett Óvári s Szent-Miklósi - - , Apponyi Miklós özvegye. Budán, 1869, Magyar Kir. Egyetemi Nyomda, [8]+363+[5] p. Aranyozott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |