Printed Materials

Number of items: 333

1915 Bécs, gróf Coudenhove Kunó (1858-1915) cs. és kir. kamarás, honvéd ezredes, a máltai lovagrend tiszteletbeli lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 24x29,5 cm
20523.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20524.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1915 Bp., nagyjeszeni báró Jeszenszky László (1887-1915) főszolgabíró, a cs. és kir. 13. jászkun huszárezred tart. főhadnagya halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20525.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1915-1917 Magyarországi épületeket ábrázoló nyomatok, 4 db: Bp., Battányi tér 4. sz., Szigetvár plébánia templom, Jakovali Hassan Pascha Dsamija pécset, Mecset Pesten. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 1915,1917. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm
20526.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1916 Bp., Vasárnap Könyv I. félév, kiadja: az Országos Közművelődési Tanács, hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
20527.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
1916 Pestszentlőrinc, báji Patay András (1837-1916) nyug. cs. és kir. tábornok, Debrecen és Nagyvárad városok főispánja halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29,5 cm
20528.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1916 Bécs, verőczei gróf Pejácsevich László (1828-1916) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, főrendiházi tag, az Aranygyapjas rend és a Szent István-rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x29,5 cm
20529.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1916 Az Érdekes Újság: A Jövő Kertje c. gyermekszépségverseny elismerő oklevele, Pólya Tibor (1886-1937) grafikájával, hajtva, 42x30 cm
20530.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1917 Blantz Jenő: A buza előállitási költsége a háboru alatt. Mezőgazdasági tanulmány. Tűzött papírkötés, kissé foltos, 8 p.
20531.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1917 Bp., dömsödi Hajós József (1853-1917) cs. és kir. kamarás, főrendiházi tag, országgyűlési képviselő halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20532.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1917 A tojáskészletek bejelentése plakát méretű hirdetés, szakadásokkal
20533.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban
20534.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF