Printed Materials

Number of items: 333

1911 Bp., emőkei Emich Gusztáv (1843-1911) cs. és kir. asztalnok, m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, nyomdász, könyvkiadó halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20511.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1911 Bp., Hieronymi Károly (1836-1911) valóságos belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, volt belügyminiszter és kereskedelemügyi miniszter halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20512.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1912 Bp., beleházi Bartal Szilárd (1867-1912) m. kir. honvéd-lelkész, pápai káplán, a Koronás Arany Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20513.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1912 Sárospatak, özv. Windisch-Graetz (Windischgrätz) Lajosné, szül. cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Valéria (1843-1912) cs. és kir. palotahölgy, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
20514.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1912-1925 Erdélyi épületek ábrázoló különféle nyomatok, 5 db. Közte Szászfejéregyház templom 3 db, Székelyudvarhelyi székelykapu, Szászkézd templom 1 db. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 1912,1918-1925. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm
20515.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya. Az 1913. évi kiadás változatlan szövegű utánnyomása. Bp., 1947, (Otthon-ny.), 152 p. Kiadói papírkötés.
20516.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
20517.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1913 Bp., Hampel József (1849-1913) udvari tanácsos, régész, múzeumigazgató, az MTA tagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20518.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
20519.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1913-1925 Felvidéki épületek vagy "épületdíszeket" ábrázoló különféle nyomatok, 8 db. Márkusfalva 3 db (1 db látkép, Máriássy-kastély 2 db), Szepesszombati lakóház 1 db, Gölnicbányai szentségház díszei 1 db, Poprád római katolikus templom 2 db, Poprád római katolikus templom orgonája. Foerk Ernő tanár vezetése mellett felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola. Bp., Korvin Testvérek-ny., 28x23 cm és 56x23 cm közötti méretben
20520.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
20521.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
1915 Tárcanaptár az 1915. évre, aranyozott lapélekkel, lovas plakettel
20522.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF