Printed Materials

Number of items: 333

cca 1900 Pferderassen (Lófajták), színes litográfia a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, 24x30,5 cm
20486.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900-1910 Quarnero [Kvarner]. Abbazia, A. Dietrich, 32 fekete fehér képet tartozó leporello. Illusztrált haránt-alakú kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello ketté szakadt.
20488.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900-1930 Függőhidak (Brooklyn híd, Lánchíd) és közlekedési eszközök (svábhegyi fogaskerekű vasút, automobilok, stb.), 4 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, ill. Révai Kereskedelmi Lexikonából, részben kissé foltos, 30x24 cm körül
20489.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
cca 1900-1930 A Díszítőművészet mellékletei: 4 béléspapír terv, varró-készlet ?Winkler Margit terv, leányszoba, ebédlő terv, Pataky Piroska batik-munka, Juhász Árpád alakos hímzés, Damkó József mézeskalács bábu minták, összesen 10 db
20490.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1901 Szentes, sajóvadnai Vadnay Andor (1859-1901) országgyűlési képviselő, Csongrád vármegye főispánjának halotti értesítője, kisebb lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm
20491.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1903 Szikra képes hetilap 1. évf. 2-3 sz. (induló szám), benne Linek Lajos, Kürthy György, Márk Lajos, Bér Dezső, Kubinyi Sándor és Nagy Zsiga illusztrációival. Bp., Magyar Hirlapkiadó Rt.-ny., 8 p., 8p.. Kissé szakadt,
20492.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1903 Jövendő folyóirat áprilisi, májusi, októberi, márciusi, júniusi, szeptemberi számai hónaponként egybekötve, 6 kötetben, sérült egészvászon kötésben,
20493.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1904 Sövényháza (Ópusztaszer), sövényházi Fricke György (1827-1904) nyug. cs. és kir. tábornok, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Győr vármegye törvényhatósági tagjának halotti értesítője, kis lapszéli szakadással, 23x29 cm
20494.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
ca 1900-1960 Vegyes okmány gyűjtemény Miskolc környéki számlák, reklámok, egyéb iratok, okmányok, kb 60db gyűrűs berakóban
20495.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Bolla Gábor: Magyar Dal-Album. (Album National Hongrois.) 200 Magyar Népdal Gyűjteménye zongorára - Braunschweig, [1890 körül], Henry Litolff?s Verlag 80p. - Aranyozott, festett gészvászon-kötésben. Jó állapotban.
20496.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1900 Üres album képeslapokhoz, fotókhoz, kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban
20497.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1904 Magyarország és Ausztria egymásközti kereskedelmi forgalmának 1904. évi kimutatása gazdasági ágak szerint csoportosítva. Kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, [3] p.
20498.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF