Printed Materials

Number of items: 333

cca 1930-1935 2 db orvosi témájú kiadvány: Erős Gedeon: A kórbonctani rheumakutatás ujabb eredményei. A gyógyászat tudományos közleményei 75. évf. 31-32. sz. (Különlenyomat.) Kissé foltos, sérült borítóval, 10+[2] p. + David Werner: Az insulin-kezelés klinikája gyakorló orvosok részére. 12 p.
20583.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1931 Budapesti Nemzetközi Turista Kongresszus prospektusa. 1931, Szept. 7-15. Bp., 1931, Ifj. Kellner Ernő-ny., foltos, 4 sztl. lev. + 2 sztl. lev.
20584.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1931 Spemanns Alpen Kalender, kb. 104 képes oldalt tartalmazó alpesi naptár, 24x16 cm
20585.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1931 A Magyarország Rádiója. Sárga hetiműsor. Az európai és északafrikai rádióállomások hullámtáblázata (1931 február). Kissé viseltes, foltos, 4 p.
20586.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1932 A Zólyomvármegyei egyesület meghívója, budapesti jubláris közgyűlésre.
20587.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
20588.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1933 Bp., karátsonyfalvi és beodrai gróf Karátsonyi Jenő (1861-1933) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, a Budapesti Önkéntes Mentőegyesület elnöke, az I. oszt. Vaskorona-rend és számos további kitüntetés tulajdonosa halotti értesítője, 23x30 cm
20589.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1933 A második segéd legio nagyobbik fürdőjének maradványa a Flórián-téren. Kihajtható prospektus. Bp., Székesfővári háziny., 3 sztl. lev. Kissé foltos, intézményi bélyegzővel.
20590.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
20591.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
20592.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1934-1936 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat számai egybekötve: XXXIII. évf. 1-10. sz., XXXIV. évf. 1-10. sz. (A számokat nem sorrendben kötötték be!) Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
20593.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1935 Bp., ghymesi és gácsi gróf Forgách János (1870-1935) nyugalmazott nagykövet, főrendiházi és felsőházi tag, a Lipót-rend és a Ferenc József-rend nagykeresztjének tulajdonosa halotti értesítője, apró lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm
20594.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF