cca 1930-1935 2 db orvosi témájú kiadvány: Erős Gedeon: A kórbonctani rheumakutatás ujabb eredményei. A gyógyászat tudományos közleményei 75. évf. 31-32. sz. (Különlenyomat.) Kissé foltos, sérült borítóval, 10+[2] p. + David Werner: Az insulin-kezelés klinikája gyakorló orvosok részére. 12 p.
1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.
1933 Bp., karátsonyfalvi és beodrai gróf Karátsonyi Jenő (1861-1933) cs. és kir. kamarás, valóságos belső titkos tanácsos, a Budapesti Önkéntes Mentőegyesület elnöke, az I. oszt. Vaskorona-rend és számos további kitüntetés tulajdonosa halotti értesítője, 23x30 cm
1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.
Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1934-1936 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat számai egybekötve: XXXIII. évf. 1-10. sz., XXXIV. évf. 1-10. sz. (A számokat nem sorrendben kötötték be!) Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és mások illusztrációival. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
1935 Bp., ghymesi és gácsi gróf Forgách János (1870-1935) nyugalmazott nagykövet, főrendiházi és felsőházi tag, a Lipót-rend és a Ferenc József-rend nagykeresztjének tulajdonosa halotti értesítője, apró lapszéli sérüléssel, 23x29,5 cm