Printed Materials Number of items: 333
3483940
20450
524
Printed Materials
ca 1750-1850 10 db XVIII és XIX. századi szentkép és ima, rézmetszetek, kézzel írtak, litografáltak {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3520224
20451
524
Printed Materials
ca 1800-1940 A Győr asszonyfáról származó Hollósy családdal kapcsolatos levelek, okmányok, járadékkölcsön, stb fa dobozban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3437601
20452
524
Printed Materials
[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül! Wien 1884. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. / {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3254376
20453
524
Printed Materials
1812 Orosz nyelvű összeírás cseh területekről. magyar vonatkozással 44x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3520940
20454
524
Printed Materials
1848. Juni 26. Gerad' aus! Politisches Abendblattt für's Volk {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3404392
20455
524
900
Printed Materials
cca 1850-1870 Virágokat ábrázoló litográfiák, 5 db, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, változó állapotban, 14,5x21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3496371
20456
524
Printed Materials
1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1857. sept. 20. I. évf. 37. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 577-592 p. Benne Jókai Mór: Bolivár c. írásának részletével (577-580 p.) Eredeti papírborítóban, fűzött kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3517047
20457
524
Printed Materials
1861 Miskolc, téves szövegezésű halotti értesítő {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3442410
20458
524
Printed Materials
1864 ,,Hoch Karolinának édes atyja, Hoch János, által néhai Halász Zsigmond ellen 1817-ben kezdett, és általa 1859-ben annak örökösei ellen átalakitott, ezen örökösök részéről 1863-ban megujitott, kártalanitási perét illetőleg a felvilágositó értesités, és az arra vonatkozó tényállás előterjesztése." Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6 p. Az első oldalon királyi [ítélő]tábla feljegyzésével. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3491564
20459
524
Printed Materials
1865 Pest, Leitenbauer M. Amideus szervita pesti zárdafőnök halotti értesítője {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3123978
20460
524
Printed Materials
1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476197
20461
524
Printed Materials
ca 1870 Litho áttört üdvözlőkártya 10x6,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house