Printed Materials

Number of items: 333

ca 1750-1850 10 db XVIII és XIX. századi szentkép és ima, rézmetszetek, kézzel írtak, litografáltak
20450.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
ca 1800-1940 A Győr asszonyfáról származó Hollósy családdal kapcsolatos levelek, okmányok, járadékkölcsön, stb fa dobozban
20451.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül!  Wien 1884.  Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /
20452.

[A Lipót rend alapszabályai a kiegészítésekkel] Wien, Statuten für den erhabenen Österreichisch-Kaiserlichen Leopolds-Orden 1808 , 20 + (4) p. Képtáblák nélkül!
Wien 1884.
Aranyozott kiadói egészvászon kötés, Vízkár érte a darabot, a borítók foltosak, az első és hátsó előzéklapokon kis penészfolt, a többi lap megkímélt. /

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1812 Orosz nyelvű összeírás cseh területekről. magyar vonatkozással 44x38 cm
20453.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1848. Juni 26. Gerad' aus! Politisches Abendblattt für's Volk
20454.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1850-1870 Virágokat ábrázoló litográfiák, 5 db, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, változó állapotban, 14,5x21,5 cm
20455.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
1857 Nővilág. Hetilap a magyar hölgyek számára. 1857. sept. 20. I. évf. 37. sz. Szerk.: Vajda János. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 577-592 p. Benne Jókai Mór: Bolivár c. írásának részletével (577-580 p.) Eredeti papírborítóban, fűzött kötéssel.
20456.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1861 Miskolc, téves szövegezésű halotti értesítő
20457.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1864 ,,Hoch Karolinának édes atyja, Hoch János, által néhai Halász Zsigmond ellen 1817-ben kezdett, és általa 1859-ben annak örökösei ellen átalakitott, ezen örökösök részéről 1863-ban megujitott, kártalanitási perét illetőleg a felvilágositó értesités, és az arra vonatkozó tényállás előterjesztése." Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6 p. Az első oldalon királyi [ítélő]tábla feljegyzésével.
20458.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1865 Pest, Leitenbauer M. Amideus szervita pesti zárdafőnök halotti értesítője
20459.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
20460.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1870 Litho áttört üdvözlőkártya 10x6,5 cm
20461.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF