Printed Materials Number of items: 333
3374321
20462
524
500
Printed Materials
1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3514201
20463
524
Printed Materials
1873 Bp., Ráth Péter (1812-1873) gyógyszerész, az Országos Közegészségügyi Tanács tagja, a Budapesti Gyógyszerész Testület elnöke, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 26,5x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3422527
20464
524
Printed Materials
1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3508863
20465
524
Printed Materials
cca 1880 3 db csipke litho szentkép {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3516244
20466
524
Printed Materials
cca 1880 2 db színezett női divatillusztráció, paszpartuban, külső méret: 48x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499527
20467
524
Printed Materials
ca 1880-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány tétel, benne betétkönyvek, születési anyakönyvi kivonatok régi újságok, munkakönyv, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513973
20468
524
Printed Materials
1883 Vasárnapi Ujság XXX. évf. 6 száma (25,26,27,28,29, 30), 1883. jun. 24., julius 1.,8., 15., 22., 29. Változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3513592
20469
524
Printed Materials
1887 Besztercebánya, thuriki és komjáthnai Thuránszky Józsefné, szül. raggambi Fluk Irmin (Fluck Irma) (1847-1887) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3474334
20470
524
Printed Materials
1889 A Miskoczi polgári dalos egylet alapszabályai. 16p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511794
20471
524
Printed Materials
ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár. ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514350
20472
524
Printed Materials
cca 1890-1900 Afrikanischer Löwe (Afrikai oroszlán), Alpenflanzen. Színes litográfia, papír, Lepzig, F. A. Brockhaus, az egyik hajtott, 24x30 cm, 16x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476179
20473
524
Printed Materials
ca 1890-1920 3 db csipke litho szentkép {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house