Printed Materials

Number of items: 333

20462.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1873 Bp., Ráth Péter (1812-1873) gyógyszerész, az Országos Közegészségügyi Tanács tagja, a Budapesti Gyógyszerész Testület elnöke, országgyűlési képviselő halotti értesítője, 26,5x21 cm
20463.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm
20464.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1880 3 db csipke litho szentkép
20465.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1880 2 db színezett női divatillusztráció, paszpartuban, külső méret: 48x35 cm
20466.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1880-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány tétel, benne betétkönyvek, születési anyakönyvi kivonatok régi újságok, munkakönyv,
20467.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1883 Vasárnapi Ujság XXX. évf. 6 száma (25,26,27,28,29, 30), 1883. jun. 24., julius 1.,8., 15., 22., 29. Változó állapotban.
20468.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1887 Besztercebánya, thuriki és komjáthnai Thuránszky Józsefné, szül. raggambi Fluk Irmin (Fluck Irma) (1847-1887) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x22 cm
20469.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1889 A Miskoczi polgári dalos egylet alapszabályai. 16p.
20470.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár.   ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm
20471.

ca 1890 Graz 12 képet tartalmazó litho leporello, egészvászon kötésben. Kijár.

ca 1890 Graz litho leporello containing 12 images, in full cloth binding. Damaged 18x13 cm

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1890-1900 Afrikanischer Löwe (Afrikai oroszlán), Alpenflanzen. Színes litográfia, papír, Lepzig, F. A. Brockhaus, az egyik hajtott, 24x30 cm, 16x25 cm
20472.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1890-1920 3 db csipke litho szentkép
20473.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF