Printed Materials

Number of items: 333

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
20571.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
20572.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1929 The Horden Collieries Ltd. angol szénbánya ismertető kiadványa, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, jó állapotban, 72 p. / English coal mine booklet with black-and-white photos
20573.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1930 Pusztagyenda, tiszabeői Hellebronth Géza (1855-1930) országgyűlési képviselő, földbirtokos halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
20574.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1930 Szabó Dezső Exodus c. könyvének dedikálása plakát 30x45 cm + A műről szóló későbbi újságcikk
20575.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1930 Szózat, kiadja: Országos Testnevelési Tanács, Piatnik Rt.. Budapest, üvegezett keretben, 44×33 cm
20576.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány, kitöltetlen igazolvány résszel.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Kir. M. Egyetemi-ny. ny.),31 p. Kiadói papírkötés,
20577.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1930 Hegymászó. A Budapesti Turista Egyesület hivatalos lapja. II. évf. 1. szám 20p.
20578.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1930 Schneider Jacquet &amp; Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben      ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet &amp; Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen
20579.

ca 1930 Schneider Jacquet & Cie. által gyártott gabonaipari, malomipari berendezések műszaki adtait tartalmazó gépkönyv. Kb 90 oldalon, 90 gép leírása Egészvászon kötésben
ca 1930 Manual containing technical data of grain and milling equipment manufactured by Schneider Jacquet & Cie. Approx. 90 pages, description of 90 machines. Bound in full linen

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1930 6 db hajós menükártya
20580.

ca 1930 6 db hajós menükártya

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival
20581.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1930-1931 A Pesti Napló képes magazin egy kötetnyi bekötött számai, korabeli félvászon kötésben, nagyon izgalmas képanyaggal
20582.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF